План работы на зимние каникулы
27.12.2021План мерапрыемстваў на перыяд зімовых канікулаў
З 25.12.2021 года па 09.01.2022 года
Час правядзення |
Змест работы |
Клас |
Дата |
Адказны |
9:00 |
Віктарына “Экалагічнае асарці” |
4 |
27.12 |
Кудласевіч Л.А. |
9:00 |
Пазнаваўча-ігравая праграма “Навагоднія цуды” |
6 “А” |
Кажаноўская Г.У. |
|
9:00 |
Віктарына “Мы ў адказе за тых, каго прыручылі” |
3 “Б” |
Савонава Л.М. |
|
9:00 |
Конкурс “Снежная скульптура” |
2 |
Халімончык В.В. |
|
10:00 |
Выстава малюнкаў “Зімовыя забавы” |
1-2 |
Дземка Н.І. |
|
10:00 |
Майстэрня Дзеда Мароза “Навагоднія ўпрыгожэнні і падарункі сваімі рукамі” |
3 “А” |
Леська Г.А. |
|
10:00 |
Круглы стол “Пітарды і хлапушкі”-бяспечныя ігрушкі” |
7 “Б” |
Талмачавец Н.А. |
|
11:00 |
Круглы стол “Навагоднія сямейныя традыцыі” |
7 “А” |
Музычына Н.В. |
|
11:00 |
Спаборніцтвы па настольным тэнісе |
8 |
Кудласевіч С.І. |
|
10:00 |
Гульня “Зімовыя забавы” |
5 “А” |
Андрэйкавец Т.Ф. |
|
14:30 |
Свята “Каля ёлкі навагодняй” |
3“Б” |
28.12 |
Савонава Л.М. |
10:00 |
Навагодняе свята “Сустрэча каля ёлкі” |
3 “А” |
Леська Г.А. |
|
13:00 |
Навагодні бал-маскард |
2 |
Халімончык В.В. |
|
16:30 |
Свята “Каля ёлкі карагоды” |
4 |
Кудласевіч Л.А. |
|
11:00 |
Вас вызывае спартландыя |
5 |
Кудласевіч С.І. |
|
10:00 |
Падарунак да навога года “Цуда сваімі рукамі” |
8 |
Пархомаў Э.М. |
|
10:00 |
Прафарыентацыйны занятак “Стратэгія выбара прафесіі” |
9-11 |
Беразоўская Г.М. |
|
11:00 |
Турнір па валейболе |
8-11 |
29.12 |
Кудласевіч С.І. |
12:00 |
Паказ відэафільма па прафілактыцы шкодных звычак “Вока ў бездну” |
8-11 |
Савонава К.І., Андрэйкавец Н.І. |
|
12:00 |
Дыспут “Прыгажосць знешняя і чысціня ўнутраная” |
8 |
Пархомаў Э.М. |
|
9:00 |
Круглы стол “Стань заметней у цемры” |
11 |
Кудласевіч В.М. |
|
15:00 |
Гульнявая праграма “Новы год крочыць па планеце” |
6 “Б” |
Міхалевіч С.І. |
|
9:00 |
Конкурс “Навагоднія фантазіі” |
9 |
30.12 |
Дземка Н.А. |
11:00 |
Акцыя “Бяспечная зіма. Правіла паводзін” |
6 |
Кудласевіч Т.І. |
|
10:00 |
Выстава «Студзеньскія пісьменнікі-юбіляры» |
4-5 |
Шаўчук Р.М. |
|
10:00 |
Спартландыя “Здаровы я- здаровая краіна” |
5-7 |
Кудласевіч С.І. |
|
11:00 |
Інтэлектуальная гульня “Загадка з разгадкай” |
5 “А” |
Андрэйкавец Т.Ф. |
|
9:00 |
Значнасць грамадзянска-патрыятычнага выхавання ў сучасным грамадстве |
10 |
31.12 |
Карняйчук У.П. |
10:00 |
Рэйд “Падлетак” |
1-11 |
Кудласевіч Т.І., Беразоўская Г.М. |
|
10:00 |
Конкурс навагодняй цацкі (работы гурткоўцаў-выстаўка) |
1-11 |
Кіраўнікі гурткоў |
|
10:00 |
Гульня “Правіла бяспечнага руху” |
5 “Б” |
Пархомава С.І. |
|
11:00 |
Турнір па баскетболе |
8-11 |
Кудласевіч С.І. |
|
13:00 |
Навагодняе спаборніцтва па ўпрыгожванні класаў |
1-11 |
Андрэйкавец Н.І., класныя кіраўнікі |
|
9:00 |
Пазнаваўчы калейдаскоп “Беларусь сучасная” |
7 “А” |
03.01 |
Музычына Н.В. |
10:00 |
Конкурс плакатаў, малюнкаў “Навагоднія цуды” |
7 “Б” |
Талмачавец Н.А. |
|
9:00 |
Служба ва ўзброеных сілах РБ. Асаблівасці і перспектывы. |
11 |
Карняйчук У.П. |
|
10:00 |
Турнір па баскетболе |
8-11 |
Кудласевіч С.І. |
|
9:00 |
Віктарына “Як сустракаюць Новы год у іншых краінах” |
6 “Б” |
04.01 |
Міхалевіч С.І. |
10:00 |
Гадзіна творчасці “Навагодняя казка” |
5 “Б” |
Пархомава С.І |
|
10:00 |
Спаборніцтва па міні-футболу |
8-11 |
Кудласевіч С.І. |
|
10:00 |
Псіхалагічны занятак з элементамі трэнінга “Нашы першыя памочнікі” |
1 |
Беразоўская Г.М. |
|
11:00 |
Кніжная паліца “Чытаем кнігі Р.Марчука” |
5 |
Шаўчук Р.М. |
|
9:00 |
Калядныя пасядзелкі |
3-4 |
05.01 |
Савонава К.І. |
11:00 |
Гульня-віктарына “Калядны каламбур” |
11 |
Кудласевіч В.М. |
|
11:00 |
Спаборніцтва па шашках |
7 |
Кудласевіч С.І. |
|
9:00 |
Навагодні КВН |
9 |
06.01 |
Дзямко Н.А. |
10:00 |
Круглы стол “Зімовыя святы і іх традыцыі” |
10 |
Сімончык І.Ф. |
|
10:00 |
Лыжныя гонкі |
8-11 |
Кудласевіч С.І. |
|
11:00 |
Віктарына “Сто пытанняў пра здароўе” |
7 |
Кудласевіч Т.І. |
|
9:00 |
Гутарка “Дарослыя праблемы маладога пакалення” |
10 |
08.01 |
Сімончык І.Ф. |
10:00 |
Выстаўка малюнкаў “Зімушка-зіма” |
1 |
Дарошка Л.М. |
|
10:00 |
Конкурс на лепшую снегавую скульптуру |
5-6 |
Кудласевіч С.І. |
Графік правядзення Навагодніх свят
№ п/п |
Мерапрыемствы |
Час правядзення |
Удзельнікі |
Адказны |
|||
Навагоднія святы 27.12.2021 |
|||||||
1 |
І змена |
13:00-13:30 |
V класы |
Андрэйкавец Т.Ф., Пархомава С.І. |
|||
2 |
ІІ змена
|
15:00-16:30 |
VI класы |
Міхалевіч С.І., Кажаноўская Г.У. |
|||
3 |
ІІI змена |
17:00-18:30 |
VII |
Талмачавец Н.А., Музычына Н.В. |
|||
4 |
IV змена |
!9:00-20:30 |
IX |
Дземка Н.А. |
|||
Навагоднія святы 28.12.2021 |
|||||||
1 |
І змена |
11:00-12:00 |
І клас
|
Андрэйкавец Н. І., НДВР Савонава К.І., педагог-арганізатар, класныя кіраўнікі І- ІV класаў |
|||
2 |
ІІ змена
|
13:00-14:00 |
ІІ класы |
||||
3 |
ІІІ змена |
14:30-16:00 |
ІІІ класы |
||||
4 |
ІV змена |
16:30-18:00 |
IV класы |
||||
5 |
V змена |
19:00-21:30 |
VIII, X, XI |
Сімончык І.Ф., Пархомаў Э.М., Кудласевіч В.М. |
|||
Навагодні ранішнік дашкольных груп 29.12.2021 |
|||||||
1 |
І змена
|
10:00-11:00 |
Младшая група |
Бандаравец М.Ф. |
|||
2 |
ІІ змена –
|
12:00-13:00 |
Сярэдняя група |
Сцямпкоўская Н.М. |
|||
3 |
ІІІ змена |
15:00-16:00 |
Старшая група |
Мішкова Т.М. |
|||
Графік дзяжурства
педагагічных работнікаў у час правядзення навагодніх свят
Дата правядзення |
Час дзяжурства |
Дяжурны настаўнік |
27.12.2021 |
13:00-14:30 |
Андрэйкавец Т.Ф., Пархомава С.І. |
27.12.2021 |
15:00-16:30 |
Міхалевіч С.І., Кажаноўская Г.У. |
27.12.2021 |
17:00-18:30 |
Музычына Ніна Васільеўна Талмачавец Наталля Адамаўна |
27.12.2021 |
19:00-20:30 |
Дземка Надзея Аляксандраўна |
28.12.2021 |
11:00-12:00
|
Дземка Надзея Іванаўна |
28.12.2021 |
13:00-14:00 |
Халімончык Вера Васільеўна |
28.12.2021 |
14:30-16:00 |
Леська Ганна Адамаўна, Савонава Ларыса Міхайлаўна |
28.12.2021 |
16:30-17:00 |
Кудласевіч Ларыса Аляксееўна |
28.12.2021 |
19:00-21:30 |
Пархомаў Эдуард Мікалаевіч, Сімончык Іван Фёдаравіч, Кудласевіч Вольга Міхайлаўна |
29.12.2021 |
10:00-11:00 |
Бандаравец Марына Фёдараўна |
29.12.2021 |
12:00-13:00 |
Сцямпкоўская Наталля Мікалаеўна |
29.122021 |
15:00-16:00 |
Мішкова Таццяна Мікалаеўна |