Информация о факультативах, кружках, работающих на базе школы

Расклад факультатыўных заняткаў

на ІІ паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

Дзень

№ п\п

Назва факультатыва

Прозвішча настаўніка

Клас

Час правядзення

Панядзелак

1

Вытокі роднай мовы

 

Кудласевіч Л. А.

4

13:05

2

Падарожжа ў свет казкі

 

Савонава Л.М.

14:05

3

Алгебра вучыць разважаць

 

Талмачавец В.Ф.

15:05

4

Падарожжа па геаграфічнай карце

 

Сімончык І. Ф.

15:05

5

Ад БССР да РБ: выбар шляхоў развіцця

 

Андрэйкавец Т.Ф.

11

16:05

Аўторак

 

1

Матэматычная вяселка

 

Кудласевіч Л.А

4

13:05

2

Уводзіны ў педагагічную прафесію

 

Беразоўская Г.М.

10

16:05

3

Вытокі роднай мовы

 

Дарошка Л. М.

1

13:05

Серада

1

Учимся говорить правильно

 

Дарошка Л. М.

1

13:05

2

Пазнай свет

 

Пархомава Г.В.

15:05

3

Лексіка-граматычны практыкум

 

Міхалевіч С.І.

10

15:05

4

У свеце цудоўнай хіміі

 

Кудласевіч Т.І

15:05

5

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызма

 

Пархомава С.І.

6 Б

15:05

Чацвер

1

Прафесія маей мары

 

Беразоўская Г.М.

9

16:05

2

Вытокі роднай мовы

 

Беразоўская Г.М.

14:05

3

Матэматычная вяселка

 

Леська Г.А.

14:05

4

Мая Айчына

 

Савонава К.І.

14:05

Пятніца

1

Таямніцы літар і гукаў

Березоўская Г. М.

2

12:05

2

Вытокі роднай мовы

Халімончык В.В.

2

12:05

3

Вытокі роднай мовы

Савонава Л.М.

13:05

4

Вучымся жыць у міры і згодзе

Кудласевіч Т. І.

14:05

5

Мая Айчына

 

Савонава К.І.

14:05

6

Лексіка-граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

11

15:05

7

Уводзіны ў педагагічную прафесію

Беразоўская Г.М.

10

14:05

8

Секреты синтаксиса и пунктуации

 

Музычына Н.В.

9

14:05


Графік работы аб'яднанняў па інтарэсам

на II  паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года 

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Што?  Дзе?  Калі?

 

Леська Г.А.

1

3 “А”-3 “Б”

15

Серада

13:00 – 13:45

2

У  гасцях у казкі

Дарошка Л.М.

1

1

15

Панядзелак

13:00-13:35

3

Падарожжа ў свет казкі

Кудласевіч Л.А.

1

3 “Б”-4

16

Панядзелак

14:00-14:45

4

У свеце кніг

Хамляк В.В

1

2

19

Панядзелак

14:00-14:45

5

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

6

Кнігалюбы

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Серада

14:00-14:45

7

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Панядзелак

16:00-16:45

8

Юны эколаг

Дземка Н.А.

1

8

20

Чацвер

15:00-15:45

9

Мы-разам

Савонава К.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

10

Юны блогер

Савонава К.І.

2

6 “А”-6 “Б”

15

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

11

Творчая майстэрня

Савонава К.І.

2

11

17

Пятніца

18:00-18:45

19:00-19:45

12

Юны эрудыт

Савонава К.І.

1

3 “А”-3 “Б”

15

Серада

14:00-14:45

13

Пазнай сябе

Беразоўская Г.М.

1

1

15

Чацвер

13:00-13:35

14

Пазнай сябе

Беразоўская Г.М.

1

1

15

Пятніца

13:00-13:35

15

Няма калі сумаваць

 

Савонава К.І.

1

2

18

Серада

13:00-13:45

16

Правіла дарожнага руху

Негнядовіч М.В.

2

6

15

Панядзелак

15:00-15:45

16:00-16:45