Тематическое планирование

                                                    План работы

на 22.06.2022 год

“Пчолка на развітанне”

Час правядзення

Віды дзейнасці

1 атрад

2 атрад

3 атрад

8.30-8.45

 

Збор дзяцей, тэрмаметрыя

8.45-9.00

Зарадка

Адказны: Рудзяк А.А.

9.00-9.15

Ранішняя лінейка

Адказны:Андрэйкавец Н.І.

9.15-9.30

Падрыхтоўка да сняданку, сняданак

9.30-10.30

Гульня “Хаосікі”Адказны: Рудзяк А.А. 

10.30-11.15

Святочны кірмаш

Адказны: Дземка Н.І., Беразоўская Г.М., Леська Г.А.

11.15-12.00

Прагулка на свежым паветры

Адказны: Дземка Н.І., Беразоўская Г.М., Леська Г.А.

12.00-12.30

Урачыстая лінейка, прысвечаная закрыццю лагернай змены

12.30-13.00

Падрыхтоўка да абеду, абед

 

13.00-13.30

 

Падрыхтоўка да сна

Гульні ў камп’ютарным класе

Адказны:Леська Г.А.

 

13.30-15.00

 

Сон

Работа аб’яднання па інтарэсам “Выяўленчае мастацтва”

15.00-15.15

Полудзень

15.15-16.00

Гульнявая праграма з дыскатэкай  "Пчолка на развітанне".

Адказны: Дземка Н.І., Беразоўская Г.М., Леська Г.А..

16.00

Адыход да дому

 

                                                      План работы

на 21.06.2022 год

“Кінопчолка гераічная”

Час правядзення

Віды дзейнасці

1 атрад

2 атрад

3 атрад

8.30-8.45

 

Збор дзяцей, тэрмаметрыя

8.45-9.00

Зарадка

Адказны: Кудласевіч С.І.

9.00-9.15

Ранішняя лінейка

Адказны:Андрэйкавец Н.І.

9.15-9.30

Падрыхтоўка да сняданку, сняданак

9.30-10.30

Гістарычны турнір “Погляд у гісторыю”Адказны:Дарошка Л.М.

Рухомыя гульні

Адказны: Кудласевіч С.І.

 

10.30-11.15

Рухомыя гульні

Адказны: Кудласевіч С.І.

 

Кіналекторый “Беларусь спартыўная”

Адказны: Савонава Л.М. і Халімончык В.В.

11.15-12.00

Прагулка на свежым паветры (Віктарына “Пра кіно мы ведаем ўсё!”

Адказны: Халімончык В.В.

12.00-12.30

Кінастужка “Мой сябар аднарог…", "Не баязлівец і не здраднік" у рамках міжнароднага праекта "Кінаурокі ў школах свету"

12.30-13.00

Падрыхтоўка да абеду, абед

 

13.00-13.30

 

Падрыхтоўка да сна

Гульні ў камп’ютарным класе

Адказны:Савонава Л.М.

 

13.30-15.00

 

Сон

Работа аб’яднання па інтарэсам “Выяўленчае мастацтва”

15.00-15.15

Полудзень

15.15-16.00

Музычная гадзіна "Спяваем разам пра Беларусь", прысвечаная Дню Незалежнасці

Адказны: Дарошка Л.М., Халімончык В.В. і Свонава Л.М.

16.00

Адыход да дому