План мероприятий

План работы на суботу

04.12.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

9:00

Ярмарка прафесій

    2

Халімончык В.В.

10:00

Фотаконкурс “Людзі Беларусі”

     6 “А”

Кажаноўская Г.У.

10:00

Прафілактычная віктарына “Беражы сябе  з дзяцінства”

6 “Б”

Міхалевіч С.І.

10:00

Гутарка з элементамі трэнінга “Свет прафесій”

9,11

Беразоўская Г.М.

9:00

Экскурс па прафесіям

3 “А”

Леська Г.А.

10:00

Гульня-віктарына “Беларусь-мая Радзіма”

4-5

Шаўчук Р.М.

Графік работы гурткоў

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Субота

12:00-12:45

3

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

4

Юны блогер

Савонава К.І.

2

5 “А”-5 “Б”

15

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

                                                        Графік работы факультатыва

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Лексіка граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

1

11

17

Субота

9:00-9:45

План работы на суботу

27.11.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

9:00

Круглы стол “Мае эмоцыі і пачуцці”

    4

Кудласевіч Л.А.

9:00

Конкурс знатакоў “Гісторыі беларускага народа”

7 “Б”

Талмачавец Н.А.

11:00

Віктарына для піянераў “Хачу ўсё ведаць”

5-6

Савонава К.І.

11:00

Спартландыя “Мы- за здаровы лад жыцця”

     7-8

Карняйчук У.П.

 

Графік работы гурткоў

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

3

Юны блогер

Савонава К.І.

2

5 “А”-5 “Б”

15

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

                                                        Графік работы факультатыва

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Лексіка граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

1

11

17

Субота

9:00-9:45

 

План работы на суботу

20.11.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

9:00

Падарожжа па вуліцам нашай вёскі

    3 “Б»

Савонава Л.А.

10:00

Праект “Краіна, якой я ганаруся”

     6 “А”

Кажаноўская  Г.У.

9:00

Фотарэпартаж  “Мая малая Радзіма”

7 “А”

Музычына Н.В.

10:00

Гульня па казкам беларускіх пісьменнікаў

5

Шаўчук Р.М.

10:00

Дыспут “Што значыць быць патрыётам сёння?”

     11

Кудласевіч В.М.

 

Графік работы гурткоў

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Субота

12:00-12:45

3

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

4

Юны блогер

Савонава К.І.

2

5 “А”-5 “Б”

15

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

                                                        Графік работы факультатыва

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Лексіка граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

1

11

17

Субота

9:00-9:45

 

План работы на суботу

13.11.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

9:00

Віктарына “Падарожжа ў краіну здароўя”

    2

Халімончык В.В.

9:00

Віктарына “Падарожжа ў краіну харчавання”

     3 “А”

Леська Г.А.

10:00

Брыфінг “Цяпло чалавечага сэрца”

10

Сімончык І.Ф.

10:00

Падарожжа ў краіну здароўя

6 “Б”

Міхалевіч

С.І.

10:00

Лекцыя па захаванню эмацыянальнага здароўя “Усе эмоцыі патрэбны, усе эмоцыі галоўны”

7-11

Беразоўская Г.М.

 

Графік работы гурткоў

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Субота

12:00-12:45

3

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

4

Юны блогер

Савонава К.І.

2

5 “А”-5 “Б”

15

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

                                                        Графік работы факультатыва

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Лексіка граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

1

11

17

Субота

9:00-9:45

      

План работы на суботу

06.11.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

10:00

Круглы стол “Прафесіі маіх бацькоў”

    3 “Б”

Савонава Л.М.

10:00

Круглы стол “Мае хоббі”

6 “А”

Кажаноўская Г.У.

13:00

Рухомыя гульні на вуліцы

7-8

Пархомаў Э.М.

 

Графік работы гурткоў

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Субота

12:00-12:45

3

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

 

Графік работы факультатыва

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Клас

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Лексіка-граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

1

11

17

Субота

9:00-9:45

 

 

План работы на суботу

30.10.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

10:00

Віктарына “Дабро і зло ў казках”

    3 “А”

Леська Г.А.

10:00

Акцыя “Кніжкіна бальніца”

     5-6

Шаўчук Р.М.

13:00

Рухомыя гульні на вуліцы

7-8

Пархомаў Э.М.

 

Графік работы гурткоў

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Субота

12:00-12:45

3

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

4

Юны блогер

Савонава К.І.

2

5 “А”-5 “Б”

15

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

 

Графік работы факультатыва

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Клас

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Лексіка-граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

1

11

17

Субота

9:00-9:45

 

 План работы на суботу

23.10.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

9:00

Падарожжа “Свет маіх захапленняў”

    5 “А”

Андрэйкавец Т.Ф.

11:00

Квэст-гульня “Акцябратам пра вучэнні з захапленнем”

     2-4

Савонава К.І.

13:00

Пазакласнае мерапрыемства  “Дзень ААН”

8

Пархомаў Э.М.

13:00

Спаборніцтвы па тэнісе

9-10

Кудласевіч С.І.

 

Графік работы гурткоў

 

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Субота

12:00-12:45

3

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

4

Юны блогер

Савонава К.І.

2

5 “А”-5 “Б”

15

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

 

                                             

           План работы на суботу

16.10.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

9:00

Конкурс малюнкаў “Жыццё цудоўнае”

    1

Дарошка Л.М.

10:00

Інтэлектуальная гульня “Што?  Дзе?  Калі?  “

     5 “Б”

Пархомава С.І.

10:00

Конкурс –віктарына “Знаўцы прыроды”

9

Дземка Н.А.

13:00

Спаборніцтвы па футболе

6-7

Кудласевіч С.І.

 

Графік работы гурткоў

 

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Субота

12:00-12:45

3

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

4

Юны блогер

Савонава К.І.

2

6 “А”-6 “Б”

15

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

Графік работы факультатыва

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Лексіка-граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

1

11

17

Субота

9:00-9:45

 

                                                                                       

 План работы на суботу

09.10.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

10:00

Дзень здароўя. Спартландыя “Вясёлыя старты”.

      5-6

Карняйчук У.П.

10:00

Гадзіна зносін “Курыць – гэта не модна!”

     11

Кудласевіч В.М.

10:00

Спаборніцтвы па футболе

3

Янкоўская Г.А.

9:00

Прафілактычны занятак “Бяспека на дарозе”

7 “А”

Музычына Н.В.

 

Графік работы гурткоў

 

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Субота

12:00-12:45

3

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

4

Юны блогер

Савонава К.І.

2

6 “А”-6 “Б”

15

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

Графік работы факультатыва

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Лексіка-граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

1

11

17

Субота

9:00-9:45

 

План работы на суботу

02.10.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

9:00

Акцыя “Эстафета дабрыні” (да Дня пажылых людзей)

      2

Халімончык В.В.

9:00

Гульня-падарожжа “Беларусь на сусветнай карце”

     10

Сімончык І.Ф.

9:00

Конкурс малюнкаў “Мая першая  настаўніца”

1

Дарошка Л.М.

9:00

Індывідуальныя кансультацыі “Правільны выбар”

9-11

Беразоўская Г.М.

9:00

Гульня-падарожжа “Зямля- наш агульны дом”

3 “А”

Леська Г.А.

13:00

Спаборніцтвы па мініфутболе

7-8

Кудласевіч С.І.

 

Графік работы гурткоў

 

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Субота

12:00-12:45

3

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

4

Юны блогер

Савонава К.І.

2

6 “А”-6 “Б”

15

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

Графік работы факультатыва

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Лексіка-граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

1

11

17

Субота

9:00-9:45

  План работы на суботу

25.09.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

9:00

Спартыўная эстафета “Хто першы, той і лепшы”

8

Пархомаў Э.М.

9:00

Гульня-віктарына “Умей сяброўствам даражыць”

     4

Кудласевіч Л.А.

11:00

Гульня-падарожжа  “Азбука піянерскага сяброўства”

5 “А”-

5  “Б”

Савонава К.І.

12:00

Спартыўныя спаборніцтвы па тэнісу

9

Кудласевіч С.І.

 

Графік работы гурткоў

 

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

2

Мастацкая апрацоўка металу: чаканка па металу

Пархомаў Э.М.

1

8-10

15

Субота

12:00-12:45

3

Мы-разам

Кудласевіч Т.І.

1

7 “А”-7 “Б”

15

Субота

15:00-15:45

4

Юны блогер

Савонава К.І.

2

5 “А”-5 “Б”

22

Субота

9:00-9:45

10:00-10:45

 

Графік работы факультатыва

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Лексіка-граматычны практыкум

Кажаноўская Г.У.

1

11

17

Субота

9:00-9:45

 

План работы на суботу

18.09.2021

Час правядзення

Назва мерапрыемства

Клас

Адказны

9:00

Спаборніцтвы па армвреслінгу

9-10

Карняйчук У.П.

9:00

Прагляд відэафільма “Парады прафесара Заколкіна”

 

3 “А”

Леська Г.А.

9:00

Завочнае падарожжа “Беларусь замкавая”

7 “А”

Музычына Н.В.

10:00

Віктарына “Дзяржаўныя сімвалы РБ”

11

Кудласевіч В.М.

9:00-14:00

 

Выстава “Сімвалы маёй Радзімы. 2021 –год народнага адзінства”

1-11

Шаўчук Р.М.

18:00

Закрыццё тыдня народнага адзінства. Вечарына “Розныя людзі адной краіны”

5-7

Савонава К.І.

Кажаноўская Г.У.

19:30-22:00

Дыскатэка

8-11

Савонава К.І., класныя кіраўнікі

 

 

 

 

Работа гурткоў, секцый

і факультатываў згодна графіка работы ў шосты дзень нядзелі