Расклад

Расклад заняткаў

на І паўгоддзе 2020/2021 н. г.

 

 

2 А

2 Б

3

4 А

4 Б

ПАНЯДЗЕЛАК

Чал. і свет

Музыка

Выяўл.мастацтва

Бел. літаратура

Музыка

Бел. мова

Бел. літаратура

Бел. мова

Матэматыка

Матэматыка

Бел. літаратура

Бел. мова

Матэматыка

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Бел. мова

Музыка

Матэматыка

Бел.літаратура

Бел. мова

Бел. чытанне

 

 

 

Музыка

Фіз.культура і здароўе

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

АЎТОРАК

Рус. літаратура

Рус. літаратура

Фіз.культура і здароўе

Рус. літаратура

Рус. чытанне

Рус. мова

Руская мова

Бел. мова

Фіз.культура і здароўе

Нямецкая мова

Матэматыка

Фіз.культура і здароўе

Матэматыка

Матэматыка

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Фіз.культура і здароўе

Матэматыка

Бел. літаратура

Нямецкая мова

Матэматыка

 

 

Нямецкая мова

Руская мова

Руская мова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СЕРАДА

Бел. літаратура

Рус. літаратура

Прац.навучанне

Бел. літаратура

Нямецкая мова

Матэматыка

Руская мова

Руская мова

Нямецкая мова

Матэматыка

Бел. мова

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

Бел. мова

Выяўл.мастацтва

Выяўл.мастацтва

Рус. літаратура

Бел. мова

Бел. чытанне

 

 

Нямецкая мова

Прац. навучанне

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧАЦВЕР

Рус. літаратура

Фіз.культура і здароўе

Нямецкая мова

Фіз.культура і здароў

Фіз.культура і здароўе

Матэматыка

Матэматыка

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Матэматыка

Рус. чытанне

Фіз.культура і здароўе

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Руская мова

Руская мова

Матэматыка

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Бел. мова

Матыматыка

Рус. літаратура

Руская мова

Руская мова

Чал. і свет

Фіз.культура і здароўе

 

Прац.навучанне

 

 

Рус. літаратура

 

 

 

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

Бел. мова

Прац. навучанне

Музыка

Чал. і свет

Чал. і свет

Матэматыка

Бел. мова

Гадзіна здароўя і спорту

Бел. мова

Гадзіна здароўя і спорту

Гадзіна здароўя і спорту

Бел. літаратура

Чал. і свет

Нямецкая мова

Выяўлен.мастацтва

Прац.навучанне

Гадзіна здароўя і спорту

Бел. мова

Выяўлен.мастацтва

Нямецкая мова

 

 

 

Гадзіна здароўя і спорту

Бел. мова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 А

5 Б

6 А

6 Б

7

8

 

ПАНЯДЗЕЛАК

Фіз.культура і здароўе

Рус. мова

Інфарматыка

Матэматыка

Біялогія

Геаграфія

 

Матэматыка

Рус. літ

Гісторыя

Праца

Матэматыка

Бел. мова

 

Бел. мова

Матэматыка

Матэматыка

Бел. мова

Руская мова

Гісторыя

 

Мастацтва

Гісторыя

Рус. мова

Бел. літаратура

Фіз.культура і здароўе

Фізіка

 

Бел. літаратура

Гадзіна здароўя і спорту

Рус. літаратура

Гісторыя

Геаграфія

Мастацтва

 

 

 

 

Прац.навучанне

Рус. літаратура

Матэматыка

 

 

 

 

Фіз.культ. і зд.

 

 

 

АЎТОРАК

Бел. літаратура

Мастацтва

Матэматыка

Інфарматыка

Нямецкая мова

Біялогія

 

Нямецкая мова

Бел. мова

Рус. мова

Матэматыка

Матэматыка

Хімія

 

Бел. мова

Нямецкая мова

Біялогія

Бел. мова

Інфармат.(х.)/ Прац.навуч.(д.)

Матэматыка

 

Матэматыка

Матэматыка

Мастацтва

Біялогія

Інфармат.(д.)/ Прац.навуч.(х.)

Бел. літаратура

 

Асновы бяспякі жыццядз.

Рус. мова

Бел. мова

Нямецкая мова

Прац.навучанне

Бел. мова

 

Прац.навуч.(дз.)

Чалавек і свет

Бел. літаратура

 

Бел. мова

Фіз.культ. і здароўе

 

 

 

Інфарматыка

 

 

Геаграфія

 

СЕРАДА

Бел. мова

Рус. літаратура

Фіз.культура і здароўе

Нямецкая мова

Фізіка

Матэматыка

 

Матэматыка

Рус. мова

Нямецкая мова

Геаграфія

Гісторыя

Біялогія

 

Гісторыя

Матэматыка

Руская мова

Руская мова

Мастацтва

Нямецкая мова

 

Руская мова

Гісторыя

Матэматыка

Рус. літаратура

Біялогія

Руская мова

 

Рус. літаратура

Фіз.культ. і зд.

Рус.літаратура

Матэматыка

Матэматыка

Хімія

 

Прац.навуч.(хл.)

 

 

 

Гадзіна здароўя і спорту

Інфармат.(х)/ прац.навуч.(дз.)

 

 

 

 

 

 

Гадзіна здароўя і спорту

 

ЧАЦВЕР

Матэматыка

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Гадзіна здароўя і спорту

Гісторыя

Бел. літаратура

Бел. літаратура

 

Нямецкая мова

Нямецкая мова

Гісторыя

Матэматыка

Фізіка

Фіз.культура і здароўе

 

Гісторыя

Матэматыка

Нямецкая мова

Руская мова

Хімія

Матэматыка

 

Фіз.культура і здароўе

Бел. мова

Бел. мова

Рус. літаратура

Матэматыка

Нямецкая мова

 

Руская мова

Бел. літаратура

Геаграфія

Гадзіна здароўя і спорту

Нямецкая мова

Фізіка

 

Чалавек і свет

 

Матэматыка

Нямецкая мова

Фіз.культура і здароўе

Інфармат.(д)/ прац.навучанне(х)

 

 

 

 

Інфарматыка

Бел. мова

 

 

ПЯТНІЦА

Рус. літаратура

Фіз.культура і здароўе

Прац.навучанне

Бел. літаратура

Нямецкая мова

Рус. літаратура

 

Руская мова

Матэматыка

Бел. літаратура

Бел. мова

Матэматыка

Матэматыка

 

Нямецкая мова

Нямецкая мова

Матэматыка

Фіз.культура і здароўе

Руская мова

Гісторыя

 

Матэматыка

Бел. літаратура

Фіз.культура і здароўе

Руская мова

Рус. літаратура

Нямецкая мова

 

Гадзіна здароўя і спорту

Бел. мова

Бел. мова

Мастацтва

Гісторыя

Руская мова

 

 

Прац.навучанне

Нямецкая мова

Матэматыка

 

Бел. мова (пр.)

 

 

 

Прац.навучанне

 

 

 

 

 

 

9

10

11

ПАНЯДЗЕЛАК

Гісторыя

Бел.мова (пр.)/ прац.навучанне

Бел.мова (пр.)

Фіз.культура і здароўе

Хімія

Фізіка

Матэматыка

Біялогія

Руская мова

Хімія

Геаграфія

Матэматыка

Бел. мова

Матэматыка

Рус. літаратура

Фізіка

Гісторыя

Інфармат.(х)/ фіз.культура і зд

Прац.навучанне

 

 

АЎТОРАК

Бел. мова (пр.)

Рус. літаратура

Бел. літаратура

Геаграфія

Гадзіна здароўя і спорту

Бел. мова

Руская мова

Фізіка

Нямецкая мова

Рус. літаратура

Руская мова

Геаграфія

Матэматыка

Матэматыка

Хімія

Нямецкая мова

Бел. мова (пр.)/ прац.навучанне

Матэматыка

 

Матэмат.(пр.)/

Прац.навучанне

Прац.навучанне

СЕРАДА

Геаграфія

МП / ДП

Інфармат.(д)/ фіз.кул.і зд. (х)

Матэматыка

Фізіка

ДП / фіз.кул. і здароўе (д)

Фіз.культура і здароўе

Біялогія

Матэматыка

Нямецкая мова

Інфармат.(х)/ фіз.кул. і зд.(д)

Фізіка

Фізіка

Нямецкая мова

Гісторыя

Гісторыя

Матэматыка

Біялогія

Мастацтва

Прац.навучанне

Прац.навучанне

ЧАЦВЕР

Інфарматыка

Нямецкая мова

Астраномія

Матэматыка

Хімія

Рус. літаратура

Бел. мова

Інфармат.(д)/ фіз.кул.і зд.(х)

Нямецкая мова

Хімія

Матэматыка

Гісторыя

Біялогія

Гісторыя

Матэматыка

Бел. літаратура

Бел. літаратура

МП / фіз.кул.і здароўе (х)

Гадзіна здароўя і спорту

 

Прац.навучанне

Матэм.(пр.)/ прац.навучанне

ПЯТНІЦА

Інфарматыка

Гісторыя

Матэмат.(пр.)/ прац.навучанне

Нямецкая мова

Чарчэнне

Гісторыя

Фізіка

Бел. мова

Хімія

Гісторыя

Бел. літаратура

Бел. мова (пр.)/  прац.навучанне

Руская мова

Матэмат.(пр.)/ прац.навучанне

Біялогія

Рус. літаратура

Нямецкая мова

Гадзіна здароўя і спорту

 

Фіз.культура і здароўе

Нямецкая мова

Расклад факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2020/2021 н. г.

 

Дзень

 

№ п\п

Назва факультатыва

Прозвішча настаўніка

Клас

№ урока

Панядзелак

1

Падарожжа па геаграфічнай карце

Сімончык І. Ф.

14.05

2

Цікаўным аб таямніцах рэчываў

Дземка Н. А.

8

15.05

3

Путешествие в мир сказок

Кудласевіч Л. А.

3

13.05

Аўторак

 

1

Вытокі роднай мовы

Бандаравец Н. Ю.

2 Б

13.05

2

Вытокі роднай мовы

Беразоўская Г. М.

1

13.05

3

Обобщающий факультативный курс по учебному предмету «Математика»

Андрэйкавец К. І.

9

16.05

4

Основы современной этики

Березоўская Г. М.

10

16.05

Серада

1

Тайны звуков и букв

Бандаравец Н. Ю.

2 Б

13.05

2

Падарожжа ў свет казкі

Дарошка Л. М.

4 «Б»

13.05

3

Практикум по чтению (немецкий язык)

Міхалевіч С. І.

14.05

4

Мы – самі

Андрэйкавец Н. І.

6 “Б”

14.05

5

Слова ў тэксце

 

Мазгова М. М.

7

15.05

6

Цудоўны свет арганічных рэчываў

Дземка Н. А.

10

15.05

7

Учимся говорить правильно

Халімончык В. В.

1

13.05

8

Зелёные школы

Кудласевіч Т. І.

15.05

Чацвер

1

Культура здаровага ладу жыцця

Дземка Н. А.

9

09.00

2

Падарожжа па геаграфічнай карце

Сімончык І. Ф.

15.05

3

Моўны этыкет

Беразоўская Г. М.

4 “А”

14.05

Пятніца

4

Прафесія маёй мары

Беразоўская Г. М.

9

16.05

5

Вытокі роднай мовы

Березоўская Г. М.

1

13.05

6

Вытокі роднай мовы

Кудласевіч Л. А.

3

13.05

7

Фізіка вакол нас

Кудласевіч В. М.

8

14.05

8

Ад БССР да РБ: выбар шляхоў развіцця

 

Андрэйкавец Т. Ф.

11

16.05

9

Поэтические гимны морфологии

Музычына Н. В.

7

14.05

10

Вучымся жыць у міры і згодзе

Кудласевіч Т. І.

7

14.05

Субота

1

Практыкум па маўленчых зносінках (нямецкая мова)

Міхалевіч С. І.

9

10.00

2

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

Кудласевіч Т. І.

10

10.05

11.05

3

Лексіка-граматычны практыкум

Кажаноўская Г. У.

11

09.00


 

 

Графік правядзення інфармацыйнай гадзіны на I паўгоддзе 2020/2021 навучальны год

Час правядзення

Дзень нядзелі

Клас

8:30-9:00

Панядзелак

I - XI

 

Графік правядзення класнай гадзіны на I паўгоддзе 2020/2021 навучальны год

Час правядзення (урок)

Дзень нядзелі

Клас

5

Панядзелак

І

6

Чацвер

II “А”

5

Пятніца

II “Б”

6

Пятніца

III

6

Аўторак

IV “А”

6

Серада

IV«Б»

6

Чацвер

V«А»

5

Чацвер

V«Б»

7

Пятніца

VІ«А»

7

Пятніца

VI “Б”

7

Панядзелак

VII

7

Чацвер

VIII

7

Аўторак

IX

7

Панядзелак

X

0

Чацвер

XI

 
 
 
 
РАСКЛАД ЗВАНКОЎ 
 
1. 09:00 – 09:45
2. 10:00 – 10:45
3. 11:00 – 11:45
4. 12:00 – 12:45
5. 13:00 – 13:45
6. 14:00 – 14:45
7. 15:00 – 15:45

 

Рэжым работы

дзяржаўнай установы адукацыі

“Альгомельскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад сярэдняя школа”

ў шосты школьны дзень

на 2020/2021 навучальны год 

 

Час правядзення

Змест работы

Месца правядзення

Адказны

9.00-10.00

 

10.00-12.00

Індывідуальныя
кансультацыі:

-педагогасацыяльнага
-педагога-псіхолага

каб.XI класа

каб.X класа

Сацыяльны педагог

Кудласевіч Т.І.

Педагог-псіхолаг

Беразоўская Г.М.

9.00-12.00

 

 

 

 

12.00-14.00

Арганізацыя і правядзенне класных мерапрыемстваў

Арганізацыя і правядзенне агульнашкольных

культурна-масавых

мерапрыемстваў

каб.I- XIкласаў

 

 

 

 

Актавая зала (сталовая)

Класныя кіраўнікі

 

 

 

Педагог арганізатар,

 

9.00-17.00

Наведванне гурткоў

Кабінеты па раскладу

Педагогі дадатковай адукацыі

9.00-14.00

Наведванне факультатываў

Настаўнікі-прадметнікі

9.00-13.00

Арганізацыя і правядзенне фізкультурна-аздараўленчых, спартыўна-масавых мерапрыемстваў, спартыўных секцый

Спартыўная зала, спартыўная пляцоўка

Кудласевіч С.І., настаўнікі фізічнай культуры

16.00-18.00

Падрыхтоўка да правядзення агульнашкольных мерапрыемстваў, вечарын

Актавая зала (сталовая)

Педагог арганізатар,

 

класныя кіраўнікі

18.00-22.00

Правядзенне вечарын для старшакласнікаў

Актавая зала (сталовая)

Педагог арганізатар,

 

класныя кіраўнікі