Информация о факультативах, кружках, работающих на базе школы

Расклад факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2020/2021 н. г.

 

Дзень

 

№ п\п

Назва факультатыва

Прозвішча настаўніка

Клас

№ урока

Панядзелак

1

Падарожжа па геаграфічнай карце

Сімончык І. Ф.

14.05

2

Цікаўным аб таямніцах рэчываў

Дземка Н. А.

8

15.05

3

Путешествие в мир сказок

Кудласевіч Л. А.

3

13.05

Аўторак

 

1

Вытокі роднай мовы

Бандаравец Н. Ю.

2 Б

13.05

2

Вытокі роднай мовы

Беразоўская Г. М.

1

13.05

3

Обобщающий факультативный курс по учебному предмету «Математика»

Андрэйкавец К. І.

9

16.05

4

Основы современной этики

Березоўская Г. М.

10

16.05

Серада

1

Тайны звуков и букв

Бандаравец Н. Ю.

2 Б

13.05

2

Падарожжа ў свет казкі

Дарошка Л. М.

4 «Б»

13.05

3

Практикум по чтению (немецкий язык)

Міхалевіч С. І.

14.05

4

Мы – самі

Андрэйкавец Н. І.

6 “Б”

14.05

5

Слова ў тэксце

 

Мазгова М. М.

7

15.05

6

Цудоўны свет арганічных рэчываў

Дземка Н. А.

10

15.05

7

Учимся говорить правильно

Халімончык В. В.

1

13.05

8

Зелёные школы

Кудласевіч Т. І.

15.05

Чацвер

1

Культура здаровага ладу жыцця

Дземка Н. А.

9

09.00

2

Падарожжа па геаграфічнай карце

Сімончык І. Ф.

15.05

3

Моўны этыкет

Беразоўская Г. М.

4 “А”

14.05

Пятніца

4

Прафесія маёй мары

Беразоўская Г. М.

9

16.05

5

Вытокі роднай мовы

Березоўская Г. М.

1

13.05

6

Вытокі роднай мовы

Кудласевіч Л. А.

3

13.05

7

Фізіка вакол нас

Кудласевіч В. М.

8

14.05

8

Ад БССР да РБ: выбар шляхоў развіцця

 

Андрэйкавец Т. Ф.

11

16.05

9

Поэтические гимны морфологии

Музычына Н. В.

7

14.05

10

Вучымся жыць у міры і згодзе

Кудласевіч Т. І.

7

14.05

Субота

1

Практыкум па маўленчых зносінках (нямецкая мова)

Міхалевіч С. І.

9

10.00

2

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

 

 

Кудласевіч Т. І.

10

10.05

11.05

3

Лексіка-граматычны практыкум

Кажаноўская Г. У.

11

09.00


Графік работы гурткоў 

на I паўгоддзе 2020/2021 навучальны год

 

Назва

Адказны

Колькасць гадзін

Класс

Колькасць вучняў

Дзень нядзелі і час правядзення

1

Гурток аматараў чытання “Востраў скарбаў вакол нас”

Дарошка Л.М.

1

4

15

Панядзелак

14:00 – 14:45

2

Матэматыка вакол нас

Леська Г.А.

1

2-4

15

Субота

15:00-15:45

3

Школа мудрацоў

Бандаравец Н.Ю.

1

2-4

15

Панядзелак

13:00-13:45

4

Сябры правіл дарожнага руху

Хамляк В.В

1

1

21

Чацвер

13:00-13:35

5

У свеце кніг

Кудласевіч Л.А.

1

3

15

Панядзелак

14:00-14:45

6

Юны бібліятэкар

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Пятніца

14:00-14:45

7

Кнігалюбы

Шаўчук Р.М.

1

4-5

15

Субота

9:00-9:45

8

Умелыя ручкі

Пархомаў Э.М.

2

5-7

15

Аўторак

18:00-19:30

9

Прырода вакол нас

Дземка Н.А.

1

9

15

Чацвер

16:00-16:45

10

Цуды сваімі рукамі

Пархомава С.І.

2

5-6

15

Аўторак

15:00-16:30

11

Драматычны “Фальклорная спадчына”

Мазгова М.М.

1

5-7

15

Субота

9:00-9:45

12

Культура выхавання і этыкет

Музычына Н.В.

1

6

15

Панядзелак

15:00-15:45

13

Краязнаўчы

Сімончык І.Ф.

1

10

16

Панядзелак

16:00-16:45

14

Пазнай сябе

Беразоўская Г.М.

1

2

18

Серада

13:00-13:45

15

Здаровы лад жыцця

Кудласевіч Т.І.

1

8

15

Субота

9:00-9:45

16

ЮІР

Карняйчук У.П.

1

6-7

15

Субота

10:00-10:45

17

Юны мантажор

Карняйчук У.П.

1

10-11

15

Субота

11:00-11:45